چگونگی برقراری تماس گروهی در واتساپ

13/03/2022
نحوه تماس گروهی در واتساپ
تماس گروهی در واتساپ یکی از قابلیت های مهم و رایگانی است واتساپ برای کاربران خود ارائه داده است که با کمک آن می توانید به سادگی با تمامی دوستان خود ارتباط بر قرار کنید .
مجله والی
مجله والی

اپلیکیشن واتساپ که یکی از پیام رسان های کاربردی و رایگان است که در نسخه های متفاوت منتشر شده است و شما می توانید خیلی ساده از این برنامه استفاده نمایید . این پیام رسان دارای قابلیت های متعددی می باشد که یکی از این قابلیت ها که در این روز ها بسیار کاربردی نیز می باشد قابلیت برقراری تماس تصویری و صوتی بین دو نفر هم به صورت گروهی می باشد. 

اگر تا کنون تماس صوتی و تصویری گروهی برقرار نکرده اید با ادامه این مطلب در مجله والی همراه باشید تا با نحوه ی برقرای تماس گروهی در واتساپ آشنا شوید .

چگونه در واتساپ تماس گروهی بر قرار کنیم ؟ 

برای برقراری تماس با واتساپ و استفاده بهتر از این پیام رسان توصیه می شود که ابتدا آخرین نسخه ی این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید . 

  • مرحله اول : 

نحوه برقراری تماس تصویری در واتساپ

ابتدا وارد برنامه واتساپ شوید و سپس یکی از مخاطبین که می خواهید با هم تماس گروهی داشته باشید انتخاب کنید . سپس وارد صفحه گفت گو و چت شوید . در قسمت بالای صفحه چت 2 گزینه وجود دارد سمت راست برای برقرای تماس صوتی بوده و سمت چپ برای برقراری تماس تصویری می باشد . در نحوه برقراری هر دو نوع تماس مراحل یکسان بوده و شما برای برقراری هر دو نوع تماس لازم است که این مراحل ساده را طی نمایید . 

  • مرحله دوم :

تنظیمات تماس تصویری واتساپ

سپس صبر نمایید تا مخاطب مدنظرتان تماس شما را دریافت کرده و پاسخ دهد . 

  • مرحله سوم :

تماس تصویری واتس اپ کجا ذخیره میشه

پس از انکه مخاطب شما به تماس شما پاسخ داد و شما می توانستین با اون مکالمه نمایید. در قسمت بالا سمت راست آیکونی را مشاهده خواهید که که کنار آن یک + قرار دارد . آن را لمس کرده و گزینه ها یا مخاطبان مدنظر خود را انتخاب نمایید . 

  • مرحله چهارم :

جلسه آنلاین با واتساپ

پس از لمس این گزینه شما وارد لیست مخاطبین خود خواهید شد در این قسمت شما می توانید مخاطبینی که تصمیم دارید با آن تماس برقرار نمایید را انتخاب کنید و به گفت و گو خود اضافه نمایید . 

مطلب پایانی 

به کمک این اپلیکیشن می توانید به راحتی با تمامی دوستان خود ارتباط برقرار کرده و یا حتی جلسه انلاین برای دانش اموزان خود برقرار نمایید.