بیوگرافی میلاد کی مرام و ازدواج با همسرش + عکس

14/03/2022
بیوگرافی میلاد کی مرام
میلاد کی مرام یکی از چهره های معروف و موفق سینمای ایران می باشد که توانسته با پستی و بلندهای بسیاری در زندگی خود تحمل کند تا به قله موفقیت برسد در این مطلب می خواهیم زندگی نامه و بیوگرافی ایشان را بررسی کرده و تمامی فعالیت ها وفیلم های او را به شما معرفی نماییم
مجله والی
مجله والی

در این مطلب سینما و هنر می خواهیم بیوگرافی میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون را مرور نماییم.میلاد کی مرام یکی از بازیگران مشهور و شناخته شده و موفق می باشد که با بازی در سریال بچه ها نسبتا بد به شهر ت رسید و سپس با ایفا ی نقش در سریال نمایش خانگی ممنوعه جایگاه خود را در میان چهره های معروف محکم تر نمود. میلاد کی مران مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است در ادامه این مطلب می خواهیم بیوگرافی و زندگی نامه کامل میلاد کی مرام را بررسی کنیم پس با مجله والی همراه باشید.

بیوگرافی میلاد کی مرام و همسرش و فرزندش

 

نام میلاد 
نام خانوادگی  کی مرام 
تاریخ تولد 4 اردیبهشت 1365
زادگاه بندر انزلی ، گیلان
مدرک تحصیلی  مهندس الکترونیک
وضعیت تاهل  مجرد
قد 1.81 متر
سال های فعالیت 1375 تاکنون

 

میلاد کی مرام متولد 4 اردیبهشت سال 1365 در بندر انزلی می باشد.این بازیگر سینما و تلویزیون ایران دارای فوق دیپلم الکترونیک است و یکی از شاگردان مسعود کیمیایی می باشد. به گفته خودش از شاگردان اول کلاس های مسعود کیمیایی است.او عضو باشگاه والیبال هنرمندان بوده و از طرفداران سرسخت تیم فوتبال زادگاهش یعنی تیم ملوان بندر انزلی است و سومین فرزند و آخرین فرزند خانواده است و دارای یک خواهر و برار یزرگتر از خودش می باشد جالب است بدانید که خانواده او اصالتا تبریزی هستند .

زندگینامه میلاد کی مرام ( از سرایداری تا بازیگری )

بیوگرافی میلاد کی مرام و همسرش

گفته های میلاد کی مرام از زندگی خود و شروع بازیگری : 
از کارگری شروع کردم. من توی یک رستوران کار می کردم اسمش را هم می آورم، رستوران رادان توی یوسف آباد که در جردن هم یک شعبه داره، شروع کردم به کار کردن. یک روز آنجا خانم گلاب آدینه را دیدم، ایشان آمدند خرید کنند و من پشت صندوق بودم ایشان سفارش دادند و من گفتم من اینم و... و دوست دارم بازی کنم.
 
ایشون گفتند من می خواهم یک سریال بسازم به اسم خواستگاران، تو می توانی بیایی تست بدهی و اگر دوست داشتی یک نقش آنجا بازی کنی. رفتم تست دادم و به جای یک نقش 20 نقش متفاوت در آن فیلم بازی کردم. درس عجیبی بود برایم کنار خانم آدینه کار کردن. هر کجا که هستم مدیونشان هستم، همانطور که مدیون استادم کیمیایی هستم.

برای اولین بار است که دارم راجع به آن حرف می زنم و برای آخرین بار هم خواهد بود. اینها را می گویم برای اینکه بدانید یک شبه به اینجا نرسیده ام. خیلی اتفاقات عجیبی بود و من شب ها تا صبح توی خیابان راه می رفتم چون حتی جا برای خوابیدن هم نداشتم...
کنار تئاتر شهر. تازه اوایل اتوبوس واحد بود، همان اتوبوس هایی که از راه آهن تا تجریش می آمد، با یکی دوست شده بودم و شب های ته اتوبوس اش می خوابیدم، هنوز هم هست، می توانم یک روز بیاورمش جلوی دوربین و حرف بزند...
می رفتم توی اتوبوس اش تا شب صبح شود و بروم سر کار یا توی همان رستورانی که کار می کردم یک اتاق کوچکی بود که آنجا کار می کردم و اونجا می خوابیدم. خیلی توی سرم زدند! خیلی ها برایم کامنت می گذارند، آنهایی که گاهی حالشان بد می شود، حتی از دوستان بازیگر هم هستند کسانی که خیلی حالشون بد می شود از این که من دارم پیشرفت می کنم و این برای من لذت بخش است که دارم کارم را درست انجام می دهم و می گویند این همان سرایدار مدرسه کیمیایی بود، آره من همان سرایدار مدرسه کیمیایی هستم که توی موتورخانه اش زندگی می کردم با افتخار می گویم که برای هدف هر کاری می کردم، نه هر کاری... شرفم را نفروختم... بی شرفی نکردم،

اتفاقا با هیچکس دوست نشدم، دوستی نداشتم، آدمی که می خواهد دوست شود باید پول داشته باشد، من پول نداشتم، هیچی نداشتم صفر، صفر...با افتخار هم می گویم که توی موتورخانه زندگی کردم، صبح هم پا می شدم جارو می زدم و تی هم می کشیدم... با افتخار... آقای کیمیایی این موضوع را نمی دانست، ولی من این کار را می کردم چون احساس مسئولیت می کردم. از آنجا آمدم بیرون رفتم سراغ کاری دیگر، دقیقا همان کار توی رستوران که گفتم.

یکی از دوستانم آمد توی رستورانی که کار می کردم (محمد حمزه ای که الان کارگردان شده). آن موقع برنامه نویس و دستیار کارگردان بود من را معرفی کرد به سعید ابراهیم فر من یک تله فیلم کار کردم، سعید ابراهیم فر از من خوشش آمد و من دو سه تا رسید به فیلم کوچه ملی مهرشاد کارخانی؛ از ایشان هم ممنونم که به من اعتماد کردند، با کوچه ملی شروع شد و آقای حسن حجاریان عزیز آن فیلم را دید و به آقای آهنگر پیشنهاد داد و گفت دنبال بازیگر هستی با آن خصوصیات من توی کوچه ملی دیده ام، کوچه ملی توی جشنواره بود و داشت دیده می شد برای انتخاب. آهنگر آمد من را دید و انتخابم کرد برای فیلم ملکه. ابوالقاسم حسینی آمد و دو سه روز بعدش هم قرارداد را بست و ملکه را کار کردیم. از این به بعد افتاد توی دور تند؛ دیگه شد خط ویژه، شد برف، شد بچه های نسبتا بد، شد، شد، شد..

تا اینجا که خدا خیلی به من لطف کرده. این کل پروسه ای است که من طی کرد ه ام تا الان و اینجا نشسته ام و بی ادعاترینم ولی سعی می کنم کارم را بلد باشم و حرف زور توی مغزم نمی رود و این را از آقایم علی یاد گرفته ام؛ ایشان یک حرف بزرگی دارند که زیر بار حرف زور نرو، هیچ مسلمانی نباید زیر بار حرف زور برود، من هم نمی روم، اگر ادله و علم اش را نداشته باشم هم حرف نمی زنم.

ازدواج و بیوگرافی میلاد کی مرام و همسرش

بیوگرافی میلاد کی مرام و همسر و فرزندش

میلاد کی مرام ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

او در معدود بازیگرانی است که در فضای مسموم قرار گرفته  درگیر شایعات و حواشی شود و شهرت و محبوبیت او به دلیل نقش افرینی های موفقی است تا کنون داشته و با این حال چندی پیش به دلیل انتشار عکس وی با ماهور الوند شایعاتی مبنی بر ازدواج این دو بازیگر پخش سد اما این عکس در واقع مربوط به پشت صحنه فیلم سینمایی ملی و راه های نرفته بود.

خانواده میلاد کی مرام

بیوگرافی کامل میلاد کی مرام بازیگر

در مورد خانواده و زندگی شخصی این بازیگر خوش استیل اطلاعات اندکی وجود دارد اما انچه از صفحه اینستاگرام ایشان و پست های وی مشخص است این است که علاقه شدید به پدر و مادر خود دارد و احترام بسیاری به انها می گذارد و خانواده اش جایگاه مقدش برای او دارند 

او در وصف پدر و مادر خود چنینی جمله ای را منتشر کرده است:

""خیلی بزرگ شدیم تا فهمیدیم سخت گیری مادر عشق بود، غضبش عشق بودو تنبیه اش عشق… و خیلی بزرگ تر شدیم تا فهمیدیم زیباتر از لبخند پدر، انحنای قامت اوست.""

تبریک اساسی میلاد کی مرام به مادرش

میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلوزیون در تبریک روز زن به مادرش اینگونه تبرک گفت : 
""دلم تنگ برای گریه کردن، کجاست مادر؟کجاست، گهواره ی من.آشوبم آرامشم تویی مادرم.عاشقانه ی زندگیم همه ی عمرم فدای تو. روزت مبارک.روز مادر مبارک همه ی مادر های دنیا خصوصأ همسران شهدای بزرگ ایران. که بار پدر بودن رو هم به دوش کشیدن.( رفقا قدر این عاشقانه ی الهی رو بدونید)""

تیپ و استایل میلاد کی مرام

بیوگرافی و زندگینامه میلاد کی مرام

میلاد کی مرام یکی از بازیگرانی است که به واسطه اعتماد به نفس بالایی برخودار است.تصاویر ار اغلب در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند که در اکثر آنها دارای تیپ و استایل خاص و جذابی می باشد. 

فیلم های میلاد کی کرام 

بیوگرافی و عکس های میلاد کی مرام

سال  نام فیلم 
1398 تا ابد
1397 فصل ماهی سفید
  سورنجان
1396 روسی
1396 امیر 
1394 حریم شخصی
1394 ملی و راه‌های نرفته‌اش
1394 آبنبات چوبی
1394 امکان مینا
1394 غیرمجاز
1393 ۳۶۰ درجه 
1393 ترازوی بدون صفر
1393 مستانه
1393 هاری 
1392 برف
1392 خط ویژه 
1392 روزگاری عشق و خیانت 
1390 ملکه 
1389 کوچه ملی

سریال های تلویزیونی  

فیلم های میلاد کی  مرام و بیوگرافی میلاد کی مرام

سال نام سریال کارگردان
  خواستگاران   
1387 شب هزار و یکم علی بهادر
  شاید برای شما هم اتفاق بیفتد  
  نابرده رنج علیرضا بذرافشان
  بچه‌های نسبتاً بد  
1392 ژنرال  
  سیب ترش  
  چرخ فلک  

کارهای نمایش خانگی

بیوگرافی و زندگی نامه میلاد کی مرام

  1. ممنوعه (۱۳۹۷)

  2. سیاوش (۱۴۰۰)

  3. تاج و تخت پارسیان 

کارهای تله فیلم

بیوگرافی میلاد کی مرام و همسرش +عکس

  • حول حالنا

کارهای تئاتر

زندگینامه میلاد کی مرام بازیگرسینما

  • نمایش موزیکال «عروس مردگان» (در نقش: ویکتور) (1398)

جوایز و افتخارات

بیوگرفی میلاد کی مرام و اسم واقعی همسرش

سال جایزه رده اثر نتیجه
1391 دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت بهترین بازیگر مرد ملکه برنده
1392 سی و دومین جشنواره فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد خط ویژه برنده
1393 شانزدهمین جشن خانه سینما بهترین بازیگر مرد ملکه برنده
1398 نوزدهمین جشن حافظ بهترین بازیگر مرد درام تلویزیونی ممنوعه نامزدشده
  • دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «خط ویژه» به بیمارستان محک تقدیم شد.

صفحه اینستاگرام میلاد کی مرام miladkeymaram@

بیوگرافی میلاد کی مرام و فیلم ها عکس ها

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی میلاد کی مرام و فعالیت هاي مجازی و همچنین پست هایي کـه بـه اشتراک میگذارد را بررسی میکنیم.

عکس های میلاد کی مرام 

بیوگرافی .و عکس های جدید میلاد کی مرام

بیوگرافی میلاد کی مرام در ممنوعه

بیوگرافی میلاد کی مرام در سریال سیاوش

 

بیو گرافی میلاد کی مرام در سریال بچه های نسبتا بد

بیئگرافی میلاد کی مرام در فیلم خط ویژه

بیوگرافی میلاد کی مرام در فیلم روسی

بیوگرافی میلاد کی مکرام در فیلم ملی و راه های نرفته

بیوگرافی میلاد کی مرام و ماهور الوند

بیوگرافی و خانواده میلاد کی مرام

بیوگرافی و سن میلاد کی مرام و همسرش

بیوگرافی و تصاویر میلاد کی مرام

عکی میلاد کی مرام و همسرش

بیوگرافی و قو و وزن میلاد کی مرام