بیوگرافی رامبد جوان و همسرش + تصاویر

14/03/2022
بیوگرافی رامبد جوان
بیوگرافی رامبد جوان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، پیرامون فعالیت های هنری و حواشی جنجالی اش را در این قسمت از مجله والی ببینید.
مجله والی
مجله والی

بیوگرافی رامبد جوان

بیوگرافی رامبد جوان و همسرش و فرزندش

نام رامبد
نام خانوادگی جوان تبریزی
تاریخ تولد 1 دی 1350 
همسر سابق ماندانا روحی - سحر دولتشاهی
همسر نگار جواهریان
حرفه بازیگری، کارگردانی، مجری

رامبد جوان در 1 دی ماه سال 1350 در محله شهر آرای متواد شده است. او در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری به دنیا آمده است. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد، که 8 سال از خودش بزرگتر است. رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. علتقه ی زیادی به فوتبال ندارد، و موسیقی را خیلی دوست دارد، ولی ترجیح می دهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد اشکان خطیبی می باشد.

رامبد جوان و ورود به بازیگری

تئاتر شروعی جهت ورود به عرصه ی نمایش و فعالیت های هنری رامبد جوان بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده، و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده، که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون آغاز کرد، و بعد در برنامه نوروز 74 به ایفای نقش پرداخت.

بعد از آن در سال 74 در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام نقش کوتاهی داشت، که در نهایت باعث شد، مورد توجه قرار بگیرد، و همان سال در مجموعه فروشگاه به کارگردانی احمد بهبهانی نقش آفرینی کند. جوان همچنین بین سال های 74 و 75 در مجموعه نوعی دیگر بهروز بقایی هم حضور داشت.

خانه سبز سکوی پرشی برای معروف شدن فرید صباحی یا فرید جینگلبرد نامی بود، که در سال های پخش یکی از پرطرفدارترین سریال های دهه هفتاد از دهان همه مردم شنیده می شد. سریال خانه سبز با هنرمندی خسرو شکیبایی، مهرانه مهین ترابی، اکرم محمدی، مرحومه حمیده خیرآبادی، آتنه فقیه نصیری و البته رامبد جوان، روایتی خودمانی و شیرین بود، از رابطه چند خانواده با مزه که در یک ساختمان زندگی می کردند، و هر بار برای هر کدام اتفاقی رخ می داد و دیگران با همکاری و همدلی آن مشکل را برطرف می کردند.

از کارهای ضعیف بعد از خانه سبز تا احیای محبوبیت رامبد جوان کارش را در سال 76 با سرزمین سبز به عنوان بازیگر ادامه داد، که دنباله ای نچسب و کم رمق از خانه سبز بود، و در همان سال ها هم فرصت پخش پیدا نکرد، تا با تاخیری حدود 10 ساله پخش شود. شاید همین تاخیر یکی از عوامل دیده نشدن سریال به خاطر تغییر ذائقه مخاطبان بود. پس از آن به سراغ نویسندگی رفت.

مجموعه در همین حوالی و فیلمنامه اولیه سریال تولدی دیگر دو اثری بودند، که جوان در کسوت نویسنده آن ها را تجربه کرد، ولی هنوز با چهره شدن فاصله بسیار داشت. می توان گفت تا دو سال بعد از خانه سبز، پرنده بخت جوان پروازی نداشت، تا این که یک نقش چند وجهی در کت جادویی (به کارگردانی محمد حسین لطیفی) شانس دوباره ای به وی بخشید. این سریال داستان پسری سرخوش و تهی دست بود، که پس از وقوع بعضی اتفاقات صاحب یک کت جادویی شده، که بی وقفه از جیب های آن پول نقد سرازیر می شود.

ماجرای ازدواج رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند و البته سر و صدای ازدواج آن ها زیاد به اطرافیان نمی رسد. ازدواج اول رامبد جوان به وسیله ی سید محمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آن ها را پای سفره عقد نشانده و برای آن ها خطبه ی را جاری می کند. در هر حال فقط چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

این بار همسر او سحر دولتشاهی است، که ماجرای آشنایی آن ها به صحنه تئاتر برمی گردد. این دو در سریال مسافران با یک دیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی نقش پر رنگی داشته است.

رامبد جوان و ازدواج با نگار جواهریان (همسر دوم)

بیوگرافی رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان در پیامی قابل تامل خبر ازدواج خود را با نگار جواهریان را در برنامه سه ستاره احسان علیخانی اعلام کرد. مدتی بود، که صحت خبر ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان برای دوست داران مجری برنامه پرطرفدار خندوانه، ایجاد سوال کرده بود، و تا آن زمان رامبد جوان به صورت کامل این خبر را رسانه ای نکرده بود.

خندوانه برنامه رامبد جوان

بیوگرافی رامبد جوان

خندوانه نام برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان می باشد، که در هر قسمت با چهره های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می کند. خندوانه به عنوان یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایران تبدیل شده است. ایدهٔ اجرای برنامه، یک بار در سال 1383 توسط رامبد جوان به شبکهٔ ی دو داده شده بود، اما به خاطر تأمین نشدن بودجه و مسائلی مانند آن ساخت این برنامه به تعویق افتاد.

به زودی این جوان چنان اسیر قدرت و ثروت شده که آرام آرام شخصیت ساده و بی آلایشش تبدیل به مردی به سنگ دل و پول پرست می شود. رامبد جوان به خوبی از پس این نقش برآمد و به زودی محبوب شد. محبوبیتی که خیلی زود با فیلم مومیایی 3 و حضور در کنار سوپراستار آن روزها یعنی پرویز پرستویی برای همیشه تثبیت شد.

کارنامه هنری رامبد جوان

ثروت رامبد جوان

 • توطئه فامیلی به کارگردانی جوان

او کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام های گمگشته و نشانی و مسافران و توطئه فامیلی را به عهده داشته است، که مجموعه نشانی ایام نوروز 87 از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گمگشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علیرضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال 1380 از سیما پخش شد، که با استقبال تماشاگران مواجه شد.

 • فیلم اسپاگتی در 8 دقیقه 

رامبد جوان در سینما نیز اسپاگتی در هشت دقیقه را در کارنامه خود دارد که جایزه بهترین کارگردانی دوره بیستم جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را در سال 1384 از آن خود کرد.

او در جشنواره 29 فجر به عنوان کارگردان در فیلم ورود آقایان ممنوع شرکت داشت، و توسط همین فیلم در زمان اکران فروشی بالغ بر 6 میلیارد تومان بر جای گذاشت، و فیلم پر مخاطب شب های رمضان 90 بود. همچنان رامبد جوان در 31 امین جشنواره فجر، سیمرغ بهترین بازیگر مکمل نقش مرد از فیلم گناهکاران را دریافت کرد.

 • فرامرز قریبیان و رامبد جوان در گناهکاران

رامبد جوان در حالی پیش تر قرار بود، کمدی خندنده را بسازد، به خاطر آماده نشدن فیلمنامه آن کار درگیر ساخت یک درام جنایی با عنوان نگار شد. در فیلم نگار ، نگار جواهریان نیز در نقش نگار به ایفای نقش می پردازد. کارگردان فیلم نگار خود رامبد جوان است، و گفتنیست، که او در این فیلم علاوه بر کارگردانی، بازی نقش اصلی آن را نیز بر عهده خواهد داشت.

رامبد جوان و جوایز و افتخارات او

 • 1384 بیستمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان بهترین کارگردانی اسپاگتی در هشت دقیقه 
 • 1391 سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بهترین بازیگر مردگناهکاران
 • 1394 پانزدهمین جشن حافظ بهترین برنامه تلویزیونیخندوانه
 • 1395 شانزدهمین جشن حافظ بهترین مجری تلویزیونیخندوانه
 • 1395 سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بهترین کارگردانینگار
 • 1395 سومین جوایز تلویزیونی سه ستارهبهترین مجری تلویزیونی خندوانه

کارگردانی

رامبد جوان کارگردانی چهار مجموعه ی تلویزیونی به نام‌های گم‌گشته، نشانی، مسافران و توطئه فامیلی را برعهده داشته‌ است، که مجموعه نشانی ایام نوروز 87 از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گم‌ گشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علی‌ رضا کاظمی‌ پور نیز در ماه رمضان سال 1380 از سیما پخش شد. او کارگردان و مجری برنامه خندوانه می‌ باشد، که از سال 1393 از شبکه نسیم در حال پخش است. همچنین وی در سال 1399 سریالی برای شبکه نمایش خانگی با نام مردم معمولی ساخت که از 5 فروردین 1400 از فیلیمو پخش شد.

حواشی

 • سفر به کانادا

بعد از انتشار تصاویری از جوان به همراه همسر باردارش، نگار جواهریان، در کانادا، پنداشته شد، که او با هدف زاده شدن فرزندش در خاک کانادا به این سفر رفته‌ است، چون که بر پایه قوانین کانادا هر نوزادی که در خاک این کشور زاده شود، تابعیت کانادایی می‌ گیرد. در ابتدا این شائبه مطرح شد، که او صرفاً برای اکران فیلم در این کشور حاضر شده، پس از چندی این خبر تکذیب شد. خود جوان در این باره گفت، که باهدف اکران فیلم نیامده، ولی به هر صورت در موازات سفرش به کانادا فیلم را نیز اکران خواهد کرد. جوان در طی همایشی در کانادا پس از سؤال مجری در مورد تصمیم وی در خصوص برنامه سفرش گفت که مشغول تفریح بوده، و صرفاً منتظر است فرزندش به دنیا آید، و کار بخصوصی ندارد. این موضوع موجب انتقادات شدید ولی متفاوت مردم و چهره‌ های سرشناس مختلف شد. بعضی از افراد معتقد بودند که حریم خصوصی افراد نباید خدشه‌ دار شود، و بسیاری نیز وی را شماتت کردند، که چرا برخلاف تِم میهن‌ گرایانه برنامه‌ هایش فرزند خود را برای گرفتن تابعیت کشوری دیگر در کانادا به دنیا می‌ آورد، و حاضر نیست در خاک ایران منتظر تولد فرزندش باشد. بعضی از کاربران اینستاگرام در خصوص یکی از پست‌ های اینستاگرامی رامبد جوان در حمایت از کودکان کار وی را به‌ شکلی کنایه‌ آمیز بابت تولد فرزندش در خاک کانادا سرزنش کردند. اکثریت اعتراضات ولی متوجه شعارها و جملات رامبد جوان با درون‌ مایه وطن‌ پرستی و ملی‌ گرایانه وی در برنامه‌ ها و اجراهای او بود، که در تضاد با قصدش از این سفر می‌ باشد. رضا رفیع به طعنه در این خصوص گفت که این اقدام جوان مانند خواندن ترانه‌ای میهن‌ پرستانه از سوی سالار عقیلی در مورد ایران ولی از قلب کاناداست. وی همچنین افزود که حریم خصوصی برای چهره‌ های سرشناس این گونه تعریف نمی‌ شود.

فیلم شناسی

 • جوایز

سال جایزه رده کار نامزد شده نتیجه
۱۳۸۴ بیستمین جشنواره بین‌ المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان بهترین کارگردانی اسپاگتی در هشت دقیقه برنده
۱۳۹۱ دومین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم تقدیر از هنرمندان   برنده
۱۳۹۱ سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بهترین بازیگر نقش مکمل مرد گناهکاران برنده
۱۳۹۲ سی و دومین جشنواره فیلم فجر بهترین آنونس خسته نباشید! نامزد شده
۱۳۹۳ چهاردهمین جشن حافظ بهترین بازیگر مرد سینما گناهکاران نامزد شده
۱۳۹۳ شانزدهمین جشن سینمای ایران بهترین آنونس خسته نباشید! برنده
۱۳۹۴ پانزدهمین جشن حافظ بهترین چهره تلویزیونی خندوانه برنده
۱۳۹۴ دومین جوایز تلویزیونی سه ستاره بهترین برنامه سال ۱۳۹۴ خندوانه برنده
۱۳۹۵ شانزدهمین جشن حافظ بهترین چهره تلویزیونی خندوانه نامزد شده
۱۳۹۵ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بهترین کارگردانی نگار نامزد شده
۱۳۹۵ سومین جوایز تلویزیونی سه ستاره بهترین مجری تلویزیونی خندوانه نامزد شده
۱۳۹۶ هفدهمین جشن حافظ بهترین چهره تلویزیونی خندوانه نامزد شده
۱۳۹۶ سومین جشنواره سینه‌ ایران بهترین فیلم مردمی نگار برنده
۱۳۹۷ هجدهمین جشن حافظ بهترین چهره تلویزیونی خندوانه نامزد شده
۱۳۹۷ هجدهمین جشن حافظ بهترین کارگردانی سینمایی نگار نامزد شده
۱۳۹۷ پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم بهترین برنامه برای تأثیرگذاری و اجرای امید آفرین خندوانه برنده
۱۳۹۸ نوزدهمین جشن حافظ بهترین چهره تلویزیونی خندوانه نامزد شده
۱۳۹۹ بیستمین دوره جشن حافظ بهترین فیلم طلا نامزد شده
 • سینما

سال نام فیلم نقش سمت کارگردان اکران توضیحات
۱۳۹۸ چپ راست   بازیگر حامد محمدی   -
۱۳۹۷ طلا   تهیه‌کننده پرویز شهبازی - در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اکران شده‌ است.
۱۳۹۶ قانون مورفی منوچهر/ادوارد مورفی بازیگر،

کارگردان

رامبد جوان ۱۲ دی ۱۳۹۷ ۰۰۰'۵۵۹'۹۵۴'۹ تومان فروش
۱۳۹۵ نگار   کارگردان، تهیه‌کننده رامبد جوان ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ نامزد سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی از سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر
۱۳۹۲ آزادی مشروط خسرو بازیگر حسین مهکام ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر
آذر، شهدخت، پرویز و دیگران بهرام کیانی بازیگر بهروز افخمی ۱ مرداد ۱۳۹۳ -
۱۳۹۳ پریدن از ارتفاع کم   بازیگر -حامد رجبی - -
۱۳۹۱ نیکان و بچه غول   بازیگر رحمان رضایی - -
گناهکاران روانگر بازیگر فرامرز قریبیان - سیمرغ بهترین بازیگر مکمل نقش مرد درسی و یکمین جشنواره بین‌ المللی فیلم فجر
۱۳۹۰ آزمایشگاه سپهر فرسایی بازیگر حمید امجد - -
۱۳۸۹ دختر شاه پریون   بازیگر کامران قدکچیان - -
دیو و دلبر رامبد جوان بازیگر وحید نیکخواه‌ آزاد - -
۱۳۸۹ ورود آقایان ممنوع   کارگردان رامبد جوان - ۵ میلیارد تومان فروش در سال ۱۳۹۰
۱۳۸۸ پسر آدم، دختر حوا ناصر نیکخو بازیگر، کارگردان رامبد جوان - -
۱۳۸۷ شبی در تهران فرهاد بازیگر بهرام کاظمی - -
۱۳۸۶ جعبه موسیقی   بازیگر فرزاد مؤتمن - -
۱۳۸۵ زن بدلی آرش سپهری بازیگر مهرداد میر فلاح - -
سوغات فرنگ منوچهر بازیگر کامران قدکچیان - -
نسل جادویی   بازیگر ایرج کریمی - -
۱۳۸۳ اسپاگتی در هشت دقیقه   بازیگر، کارگردان رامبد جوان - -
مکس نکونام بازیگر سامان مقدم - -
۱۳۸۲ صورتی شهرام بازیگر فریدون جیرانی - -
۱۳۷۹ سیندرلا   بازیگر بیژن بیرنگ، مسعود رسام - -
۱۳۷۸ مومیایی ۳ بهروز بازیگر محمدرضا هنرمند - -
۱۳۷۶ کمکم کن   بازیگر رسول ملاقلی‌پور - -
پشت دیوار شب   بازیگر مهران تأییدی - -
 • تلویزیون

سال نام مجموعه سمت کارگردان شبکه پخش
اکنون–۱۳۹۳ خندوانه کارگردان، مجری رامبد جوان نسیم ۱۳۹۳-اکنون
۱۳۹۲ پژمان بازیگر مهمان (یک قسمت) سروش صحت ۳ ۱۳۹۲
۱۳۹۲ کلاه‌قرمزی ۹۲[۲۲] بازیگر مهمان ایرج طهماسب ۲ ۱۳۹۲
۱۳۹۱ گپ کارگردان، مجری رامبد جوان آی فیلم ۱۳۹۱
۱۳۹۰ ساختمان پزشکان بازیگر مهمان (سه قسمت) سروش صحت ۳ ۱۳۹۰
۱۳۸۹ توطئه فامیلی بازیگر، کارگردان رامبد جوان ۱ ۱۳۹۰
۱۳۸۸ مسافران بازیگر، کارگردان رامبد جوان ۳ ۱۳۸۸
۱۳۸۷ نشانی بازیگر، کارگردان رامبد جوان ۲ نوروز ۱۳۸۷
۱۳۸۷ بزرگ‌ مرد کوچک (سریال تلویزیونی) بازیگر مسعود رسام   ۱۳۸۷
۱۳۸۲ تله‌ فیلم «آسفالت» بازیگر، کارگردان رامبد جوان    
۱۳۸۲–۱۳۸۱ باغ بلور کارگردان رامبد جوان - این مجموعه نمایش داده نشد
۱۳۸۰ گمگشته کارگردان رامبد جوان ۳ رمضان
۱۳۷۹ ولایت عشق بازیگر مهدی فخیم‌زاده ۱ -
۱۳۷۷ کت جادویی محمدحسین لطیفی ۳ -
هتل بازیگر مهمان مرضیه برومند - -
جمعه بازار کارگردان رامبد جوان   مجموعه طنز آیتمی
۱۳۷۶ تولدی دیگر نویسنده فیلم‌نامه اولیه داریوش فرهنگ - -
در همین حوالی نویسنده - - -
سرزمین سبز بازیگر بیژن بیرنگ، مسعود رسام - -
۱۳۷۵ خانه سبز - -
۱۳۷۴–۱۳۷۵ نوعی دیگر بهروز بقایی - -
۱۳۷۴ فروشگاه احمد بهبهانی - -
همسران بیژن بیرنگ، مسعود رسام - -
نوروز ۷۴ محمد صالح علا - -
۱۳۷۳ صرفه جویی آب - - -
 • شبکه نمایش خانگی

سال نام مجموعه سمت کارگردان پخش
۱۳۹۰ شام ایرانی بازیگر بیژن بیرنگ ۱۳۹۰
۱۳۹۳ کوچه مروارید بازیگر سعید سالار زهی ۱۳۹۳
۱۴۰۰ مردم معمولی کارگردان و بازیگر رامبد جوان ۱۴۰۰
 • تئاتر

سال نمایش کارگردانی سمت مکان
۱۳۹۸ قصر موروثی خاندان فرانکشتاین آتیلا پسیانی بازیگر تماشاخانه ایرانشهر
۱۳۹۸ زیبایی گاهی زن است سهراب حسینی تهیه‌کننده پردیس تئاتر شهرزاد
۱۳۹۵ اسلحه ناموس منه احسان گودرزی تهیه‌کننده تئاتر مستقل تهران
۱۳۹۷−۱۳۹۲ مثل شلوار جین آبی احسان گودرزی تهیه‌کننده عمارت نوفل لوشاتو
۱۳۹۱ درخت بلوط وحید رهبانی بازیگر تماشاخانه ایرانشهر
۱۳۹۰ زنی از گذشته محمد عاقبتی بازیگر تماشاخانه ایرانشهر
۱۳۸۹ کالیگولا همایون غنی‌زاده بازیگر تماشاخانه ایرانشهر

مصاحبه مهران مدیری با رامبد جوان

 • متولد چه سالی هستید؟

1 دی 1350 از تهران

 • اصلیتتون از کجاست؟ 

ترک آذربایجان

 • این همه انرژی کجا از میاد؟

من انتخاب می کنم، که سرحال باشم، در واقعه دکمه داره که من هر روز باید اون دکمه رو بزنم فقط ساعت هایی رو مجبورم که این دکمه رو خاموش کنم. چون زندگی کردن با دنیای پیرامون، مشکلاتش، خانواده و موانعی که سر راه من قرار می گیره، که باعث می شود، باهاش بجنگی و تنها راه جنگیدن با این مشکلات شوخ طبعی و ادامه روند زندگی می باشد.

 • ایده خندوانه از کجا اومد؟

همان طور که می دانید شوی تلویزیونی یکی از برنامه هایی می باشد، که کشورهای آمریکایی و اروپایی هم به شدت پیگیر آن هستند، که البته خوب یک سری قوانین خاصی رو هم داره. یعنی باید موزییک زنده باشه، تماشاچی باشه، هر شب یه مهمان تازه بیاد و با مهمونت شوخی کنی و کلا همه چی اوکی باشه. در واقعه یه مجموعه ای می باشد، که با توجه به این قوانین و فرمول ها دلم خواست که یه برنامه ی این چنینی بسازم. از طرفی هم دلم می خواست یه برنامه برای خندیدن بسازم که بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم بیش از 2000 مقاله از تاثیرات خندیدن وجود داره، که همین موضوع باعث ساختن این برنامه را در ذهن من بیشترو بیشتر کرد، که چیزی که در این برنامه برای من اهمیت داره حال خوب مردم است، و تاکید بر این که هیچ کس قرار نیست، حال تو رو خوب کنه و فقط خودتی که میتونی این کارو بکنی.

 • وقتی حالت بد چیکار میکنی؟

سعی می کنم، حال خودم را با قلق هایی که از خودم می دانم خوب کنم.

 • ساخت فیلم نگار یک نوع خاصی بود، که تا به حال از شما چنین نوع فیلمی دیده نشده. چطور این فیلم را ساختید؟

همه ما وج های مختلفی داریم، که از ما میزنه بیرون. فیلم نگار از جمله فیلم های می باشد، که آدم می خواد کشف کنه که چی میشه، اگر دست به خشونت بزنه.

 • چطور با خانم نگار جواهریان که به ظاهر بسیار آرام و ساکت هستند، کنار میاید؟

نگار هم مانند دیگر انسان ها اهل بگو بخنده، اهل سفر، علاقه زیادی به ورزش کردن داره و کاملا زندگی بیرونی خیلی فعالی داره و هر دومون خیلی مفصل بلدیم حرف بزنیم، و بحث های خیلی جدی در موارد مسائل مختلف داریم.

 • آیا تصور می کردید، که به یه همچین جایگاهی برسید؟

اصولاً واقعیت با تخیل خیلی فاصله دارند، و افرادی موفق هستند، که بتوانند این دو را به هم نزدیک کند، مخصوصاً واقعیت را به تخیل.

همیشه اتفاقات بزرگی را برای خود فکر می کردم، با این که الان در موقعیت نسبتاً خوبی قرار گرفته ام، اما باز هم دلم می خواست جایگاه بهتری پیدا کنم.

 • اگر قرار بود یک قسمتی از زندگی خودت را پاک کنید، کدام قسمت را انتخاب می کردید.؟

هیچ کجا چون که همه ی گذشته من باعث رسیدن من به این مقطع از زندگی شده است، و الان از چیزی که هست راضی ام.

 • رامبد جوان بازیگر بهتریست است یا مجری بهتریست؟

به نظر خودم رامبد جوان کارگردان بهتری است. چون در کار هایی که متعلق به خودمه می تونم با تک تک گروهم ارتباط کاری و دوستی خوبی و درستی برقرار کنم، و توانایی اینو دارم که ازشون تخصص و کارایی بهتری دریافت کنم.

 • تم بعدی فیلمتون چیه؟

فیلم جدید یه فیلم بسیار هیجان انگیز و نیمه کمدی می باشد، که امیدوارم به جشنواره امسال راه پیدا کند، و مضمون آن انسان هایی هستند، که به هر قیمتی حاضرند به شهرت برسند، به خصوص در فضای مجازی.

 •  چرا فیلم خندنده هنوز اجرا نشد؟

والا فیلمنامش در نیومد، و با این که خیلی بازبینی شد هنوز نتوستیم اون جوری که میخوایم به مرحله اجرا برسونیم و به همین دلیل فعلا دست نگه داشتیم.