چیستان کودکانه سرگرمی

چیستان کودکانه

در این قسمت از مجله والی قصد داریم، انواع چیستان کودکانه جالب و جذاب را به همراه جواب برای کودکان با ضریب هوشی بالا جمع آوری کرده ایم. جهت مشاهده این معماهای جالب تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بازی تخته نرد سرگرمی

بازی تخته نرد

در این مطلب قصد داریم به شما نحوه بازی تخته نرد و تاکتیک و تکنیک های این بازی را با شما به اشتراک بگذاریم با مجله تفریحی سرگرمی والی همراه شوید تا این بازی جذاب را یاد بگیرید.

متولدین کدام ماه خیانت میکنند سرگرمی

متولدین کدام ماه خیانت میکنند

متولدین هر ماه در رابطه ی عاطفی خود دارای خهصوصیات مختلفی می باشند همچون تعهد، وفاداری، عشق، خیانت و... در این مقاله می خواهیم بدانیم که به صورت تقریبی خیانت در کدام ماه تولد های بیشتر می باشد .

باارزش ترین پول های دنیا را بشناسید سرگرمی

باارزش ترین پول های دنیا را بشناسید

امروز قصد داریم در تا در مجله والی به معرفی باارزش ترین واحد پول های دنیا بپردازیم با مجله سرگرمی والی همراه باشید تا از این موضوع مطلع شوید.


مغرورترین افراد متولد کدام ماه‌ سال هستند؟ سرگرمی

مغرورترین افراد متولد کدام ماه‌ سال هستند؟

غرور به عنوان یکی از احساسات بشری می باشد، که در عین حال که می تواند آسیب زننده باشد، می تواند از انسان در برابر نظرات و احساسات مخرب کننده افراد را محافظت می کند. همه ی افراد به یک میزان قابل توجهی دارای غرور هستند، ولی با این حال میزان غرور هر ماهی با ماه دیگر متفاوت می باشد.

بررسی میزان حسادت ماه های مختلف سرگرمی

بررسی میزان حسادت ماه های مختلف

حسادت یک وضعیت ناراحت کننده برای تمامی افراد بوده که نشان دهنده اضطراب در درون فرد است که در برخی افراد این احساس بیشتر از سایر افراد است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

اسامی انواع گل های بنفش سرگرمی

اسامی انواع گل های بنفش

گل های بنفش یک گزینه بسیار مناسب برای بسیاری از باغ ها و آپارتمان هاو حتی برای دسته گل ها محسوب می شوند زیرا رنگ بنفش یکی از رنگ‌های قدرتمند و در عین حال آرام‌بخش‌ می باشد و گل های بنفش بین همه ی افراد بسیار محبوب و پرطرفدار است که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

آموزش حل سریع مکعب روبیک سرگرمی

آموزش حل سریع مکعب روبیک

امروز در مقاله والی قصد داریم به ساده ترین روش ممکن، مکعب روبیک را حل کنیم، در واقع روبیک دونوع دارد که شامل روبیکهای زوج مثل 2*2 و 4*4 و روبیکهای فرد مثل 3*3 و 5*5 است، باماهمراه باشید تا با ساده ترین روش ممکن روبیک را حل کنید.

بهترین بازی های کامپیوتری سرگرمی

بهترین بازی های کامپیوتری

در این مطلب قصد داریم، که لیستی از بهترین و برترین بازی های کامپیوتر را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید، تا بازی‌ هایی که تجربه کردنشان می‌ تواند برای همه لذت‌ بخش باشد، را معرفی و بررسی کنیم.

حوصلم سر رفته سرگرمی

حوصلم سر رفته

به احتمال زیاد بارها برای شما پیش آمده باشد، که با یک حال گرفته در یک گوشه ای از اتاق نشسته و احساس کرده باشید، که حوصله ی شما سر رفته است. در این مطلب درباره ی زمان هایی که حوصله ی شما رفته است، و پیشنهادهایی که ممکن در این تایم به ذهن شما برسد، و باعث شکوفا شدن مسیر زندگیتان شود.


بهترین بازی های اندروید سرگرمی

بهترین بازی های اندروید

با افزایش پیدا کردن کارابران اندروید افزایش استفاده از گوشی های اندروید انتخاب یک بازی اندروید امروز به یک امر مشکل تبدیل شده است در این مقاله سعی داریم به بررسی 10 بازی اندروید برتر در مجله والی بپردازیم. با مجله والی همراه باشید تا 10 بازی برتر این سیستم عامل را بررسی کنیم.

  • 1