بیوگرافی بهاره رهنما بازیگر + عکس های او با همسر

15/03/2022
بیوگرافی بهاره رهنما
بهاره رهنما متولد 10 آذر ماه 1352 در شهر اراک می باشد. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. پدر او مرحوم جلال رهنما (تاجر) و مادر او پرویز قائم مقامی می باشد.
مجله والی
مجله والی

بیوگرافی بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

نام بهاره
نام خانوادگی رهنما
تاریخ تولد 1352/9/10
محل تولد اراک
تحصیلات لیسانس ادبیات فارسی و حقوق قضایی
زمینه فعالیت بازیگر، فیلمنامه نویس و نویسنده
همسر سابق پیمان قاسم خانی (نویسنده و بازیگر)
همسر فعلی امیرخسرو عباسی

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در اراک بازیگر، فیلمنامه نویس و نویسنده کتاب می باشد. این بازیگر فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی می باشد، و سابقه ی روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

بیوگرافی بهاره رهنما قد و وزن

اعضای خانواده

بهاره در روستای هزاوه اراک به عنوان فرزند دوم متولد شده است، و یک خواهر بزرگتر به نام بهانه متولد 1343 و یک برادر دوقلو به نام رهام دارد، که دکتر می باشد.

پدرش مرحوم جلال رهنما تاجر و مادرش پرویز قائم مقامی (بازیگر) می باشد.

عکسهای منزل جدید بهاره رهنما

از روستا تا انگلیس و انقلاب

بهاره رهنما در سال 1354 زمانی که 2 ساله بود، با خانواده از اراک به تهران نقل مکان کردند، ولی با وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357 ایران را ترک و به انگلستان رفتند.

مدت زمانی زیادی نگذشته بود، که با فروکش التهابات سیاسی مجدداً به ایران بازگشتند.

شغل پدر بهاره رهنما

بچه سرتق عاشق بازیگری

تا 10 سالگی جز این که بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم، کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر ها تو آستین داشتم. ولی با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم، و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.

بهاره رهنما و مادرش

رقیب عشقی

در 14 سالگی پس از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد، و آن هم نوشتن داستان بود.

بیوگرافی پدر بهاره رهنما

بازیگری از 17 سالگی

در آخر در سال 1370 زمانی که 17 ساله بودم، در فراخوان تست بازیگری حاضر شد، و بعد از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور جلوی دوربین رفت.

ورود به دانشگاه

سال 1370 به خاطر این که جهشی درس خوانده بودم، توانستم، وارد دانشگاه شودم، و بعد از گرفتن لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت.

ایشان در کنار تحصیل نمایش نامه می نوشت، و کارگردانی تئاتر تجربه کرد.

سن بهاره رهنما و همسر جدیدش

از سینما تا تلویزیون

دومین تجربه اش با فیلم سینمایی غزال در سال 1374 اتفاق افتاد، و با سریال بازگشت به خانه در سال 1379 وقتی 27 ساله بود، وارد قاب تلویزیون شد.

شهرت

در سال 1380 با فیلم نان و عشق و موتور 1000 چهره اش دیده شد، بعد با فیلم گاو خونی در سال 81 و در نهایت با فیلم چارچنگولی سال 1387 مشهور شد

اوج درخشش او با تلویزیون در سال 1385 با سریال زیرزمین آغاز شد.

ازدواج اول

بهاره رهنما اولین بار سال 1370 زمانی که 17 ساله و دانشجو بود، مسیر بازگشت از دانشگاه به خانه به صورت اتفاقی با پیمان قاسم خانی 26 ساله آشنا شد. این دو پس از چند سال دوستی در نهایت سال 1373 با هم ازدواج کردند، که ثمره این زندگی یک دختر به نام پریا است.

خانواده بازیگر

بهاره رهنما یک خانواده تمام عیار هنری دارد، خودش بازیگر و همسرش پیمان قاسم خانی به غیر از نویسندگی و کارگردانی یک بازیگر هم می باشد.

برادر شوهرش مهراب قاسم خوانی هم نویسنده صاحب نام بود، و شقایق دهقان جاری او نیز بازیگر می باشد. مادرش خانم پروین قائم مقامی هم بعداً بازیگر شد.

طلاق از همسر اول

بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی پس از 22 سال زندگی مشترک و روابط به ظاهر خوب و صمیمی در نهایت سال 1394 با توافق دو طرفه از هم طلاق گرفتند.

ازدواج دوم

خانم بازیگر در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی خبر ازدواج دوم خود با امیر خسرو عباسی از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت رسانه ای کرد.

امیر خسرو عباسی کیست 

امیر خسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسیاست می باشد، که باب آشنایی این دو از زمانی که خانم رهنما مدل تبلیغاتی این برند بود، آغاز شد.

آقای عباسی نیز یک بار ازدواج کرده، و از همسر سابق خود یک دختر دارد.

رستوران داری

خانم بازیگر حالا کنار فعالیت های مختلف خود رستوران داری نیز می کند. رستوران گوزن در سعادت آباد تهران متعلق به ایشان می باشد.

طرفدار پرسپولیس

زمانی که دبیرستان بودم، به خاطر دوستی و رفت و آمد یکی از نزدیکانم با آقای فرشاد پیوس بیشتر طرفدار پرسپولیس بودم. بعدها تحت تاثیر مرحوم ناصر حجازی استقلالی شدم، الان گیچ میزنم و نمی دانم که آبی باشم، یا قرمز.

تجربه مدلینگ

بهاره رهنما مدت هاست، در برندهای مختلف به عنوان مدل تبلیغاتی حضور دارد. از برند همسرش که بگذریم، او برای مزون های مختلف چون RIMAAH مانکن بوده است.

از موسوی تا روحانی

این بازیگر در انتخابات سال 1388 از جمله حامیان میرحسین موسوی بودند، که در سال 1392 با قدردانی از انصراف محمدرضا عارف از نامزدی حسن روحانی حمایت کردند.

تهیه کنندگی موسیقی

بهاره رهنما در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد. او سابقه تهیه کنندگی آلبوم علی شوکت خواننده جوان موسیقی راک را هم در کارنامه خود دارد.

در آلبوم شوکت چند قطعه آلبوم از ترانه های کتاب زن باران نوشته بهاره رهنما اجرا شده است. این بازیگر تا به حال 5 جلد کتاب نیز نوشته است.

جراحی و کاهش وزن

خانم بازیگر که سال ها از اضافه وزن رنج می برد، چند سال پیش مجبور به عمل حراجی و گذاشتن بالون در معده شد، ولی نتیجه نداد. در آخر با رژیم اختصاصی توانست به شدت کاهش وزن دهد.

10 کتاب نوشتم

من عادت کتاب خوانی دارم، و اصلا تصویری نیستم. همیشه آماده کتاب خواندن و برنامه ریزی برای مطاله هستم. اگر به سفری بروم حداقل یکی دو کتاب را تمام می کنم.

هر شب سه و یا چهار ساعت برای مطالعه زمان می گذارم، و به صورت همزمان با بازیگری، نویسندگی را آغاز کردم، و تا به حال حدود 10 کتاب نوشته ام.

مروری بر فیلم های بهاره رهنما

 • بهاره رهنما در گیسو

سریال گیسو (عاشقانه 2) ساخته ی  منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری می باشد. بهاره رهنما در سریال گیسو نقش افرا به ایفای نقش پرداخته است. افرا زنی است، که سال ها قبل دختر خود را گم کرده و حالا دختر او به ایران برگشته است. 

سریال گیسو چندمین تجربه همکاری بهاره رهنما با منوچهر هادی بوده است، در صحنه‌ ای از این فیلم بهاره رهنما در کما است، اما تکان می خورد، و همین صحنه سوژه کاربران فضای مجازی شد.

 • بهاره رهنما در اژدر

اژدر فیلمی به کارگردانی و تهیه‌ کنندگی رضا سبحانی، نویسندگی جاوید سبحانی می باشد. داستان این فیلم در مورد فردی به نام اژدر می باشد، که طی اتفاقی ناگهان متوجه می‌ شود، قدرتی مخصوصی دارد، که هر رویایی در خواب می بیند، در واقعیت نیز تعبیر خواهد شد، به همین خاطر به سراغ انتقام‌ جویی از اطرافیانش می‌ رود.

در این فیلم بهاره رهنما نقش خاتون را بر عهده دارد، و در کنار هنرمندانی چون لوون هفتوان، میرطاهر مظلومی، علی انصاریان، نعیمه نظام‌ دوست، شهره لرستانی، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، محمد شیری، یوسف صیادی و... به ایفای نقش پرداخته است.

 • بهاره رهنما در پژمان

پژمان یک مجموعهٔ تلویزیونی می باشد، که در سال 1392 از قاب تلویزیون پخش شد، این مجموعه به کارگردانی سروش صحت، تهیه‌ کنندگی محسن چگینی و نویسندگی پیمان‌ قاسم‌ خانی، مهراب قاس م‌خانی، سروش صحت و ایمان صفایی می باشد.

داستان این سریال در مورد بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی پژمان جمشیدی می باشد، که در حال و هوای شهرت به سر می‌ برد و با مدیر برنامه‌ اش (سام درخشانی) به دنبال تیم می‌ گردد، و در این مسیر اتفاقات جالبی برای او و مدیر برنامه‌  اش اتفاق می افتد. در این سریال بهاره رهنما نقش پریسا خواهر پژمان را برعهده دارد، که یک فعال زن است که در شبکه‌ های اجتماعی حضوری پررنگ دارد.

 • بهاره رهنما در هشتگ

هشتگ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رحیم بهبودی فر و تهیه کنندگی مقصود جباری و محمد علی کیانی می باشد. این فیلم روایتی از چشم و هم چشمی دو مادر با یکدیگر است، که وضعیت درسی پسرانشان ضعیف بوده و... . نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، بیژن بنفشه خواه، حدیث فولادوند، سید جواد هاشمی و... از نقش های اصلی این فیلم سینمایی هستند. بهاره رهنما در این فیلم نقش روژین (کبری) را بر عهده داشت. نیوشا ضیغمی در کمدی هشتگ برای اولین بار با گریمی مردانه جلوی دوربین رفت.

 • بهاره رهنما در زیرزمین

زیرزمین نام یک سریال تلویزیونی ساخته ی علیرضا افخمی است که ماه رمضان (مهر) 1385 از شبکه سوم ایران پخش شد. این فیلم روایتگر زندگی سه دوست فرجیان، کلانی و اسدی می باشد، که پس از کلاهبرداری یکی از آن ها پول ها را برداشته، و در زیر زمینی پنهان می کند، و دو نفر دیگر بر سر یافتن پول‌ ها رقابت می‌کنند.

مرحوم فتحعلی اویسی، بهاره رهنما، ابوالفضل پورعرب، مهتاج نجومی، مریم کاویانی و... در این سریال بازی کرده‌، و بهاره رهنما ایفاگر نقش پریا دختر فرج بود.

حواشی

 • شکایت از نادر فتوره‌ چی

در دی ۱۳۹۳ پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما از نادر فتوره‌ چی به خاطر یادداشت‌ های او در فیسبوک که بهاره رهنما (همسر قاسم‌ خانی در آن زمان) را به فرصت طلبی برای مطرح شدن متهم کرده بود، شکایت کردند، و همچنین قاسم‌خانی یک یادداشت در رابطه با این شکایت در فضای مجازی قرار داد. فتوره‌ چی بعد از این شکایت دادگاهی شد، ولی با قرار کفالت آزاد شد، و در نهایت رهنما رضایت داد.

داستان دعوای او با بهاره رهنما به فروردین ماه سال ۱۳۹۷ بر می‌گردد. سیروان خسروی در یک پست اینستاگرامی، نسبت به وضعیت و مشکلات کشور انتقادات تندی را مطرح کرد. نوک پیکان انتقادات او هم نسبت به سلبریتی‌ هایی بود، که در انتخابات ریاست جمهوری سال 1396 فعالیت‌ های تبلیغاتی داشتند. او گفته بود: مشمئز کننده‌ تر از وضعیت اسفناک کشور، پست‌ های انتقادی سلبریتی‌ هایی می باشند، که پارسال همین موقع در حال یارگیری بنفش بودن، قبل‌ تر هم مشغول یارگیری سبز و امروز هم که منتقدند، و فردا هم حامی رنگ مد روز و باب میل اکثریت خواهند بود.

پس از آن، امیرمهدی ژوله به آن پست سیروان خسروی واکنش نشان داد، اما در اتفاقی عجیب، اینستاگرام این بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون هک شد. بعد از هک صفحه امیرمهدی ژوله، بهاره رهنما در توئیتر ضمن حمایت از ژوله انتقادات تندی را علیه سیروان خسروی مطرح کرد. او در چند توئیت نسبت به نظرهای سیروان خسروی، نقدهای جدی را بیان کرد، و از مهم‌ ترین نکات اشاره شده، توسط بهاره رهنما هم این بود، که سیروان خسروی را متهم به جلب توجه با بی‌ ادبی کرده بود. در همان زمان و پس از صحبت‌ های بهاره رهنما، سیروان خسروی سکوت کرد، ولی شایعاتی مبنی بر شکایت او از این بازیگر سینما و تلویزیون شنیده می‌ شد.

حکم دادگاه در اردیبهشت 99 به نفع سیروان خسروی صادر و خانم بازیگر به تحمل 50 ضربه شلاق تعزیری محکوم شد. اجرای این حکم به خاطر موقعیت اجتماعی رهنما و همچنین عدم سابقه او، دو سال به حالت تعلیق درآمده است. حکم صادره از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران است. به این ترتیب اگر بهاره رهنما در دو سال آینده مرتکب جرم شود، این حکم نیز خود به خود به اجرا در می‌آید، در غیر این صورت پس از دو سال محکومیت او بی اثر می‌ شود.

 • شام ایرانی

صحبت‌ های او در قسمتی از مجموعه شام ایرانی که گفته بود، دخترهای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمن و طرز فکرشون لر با واکنش‌ های زیادی موجه شد. رئیس شورای اسلامی شهر خر م‌آباد خواستار برخورد با وی شد. هم چنین برخورد وی با فلور نظری در این برنامه واکنش مخاطبان را در پی داشت.

 • ویدئوی حاشیه برانگیز

بهاره رهنما در یک ویدئوی اینستاگرامی درباره وضعیت مالی‌ اش گفت: طبیعتا وقتی من این همه سال کار کردم طبیعی است، که در این سن آسایش مالی داشته باشم. هر آدمی که بعد از 30 سال کار کردن نتواند برای خود و خانواده‌ اش آسایش و رفاه فراهم کند، آدم بی دست و پایی است. این سخنان رهنما باعث واکنش ها و انتقادهای زیادی به او شد، که در آخر حجم انتقاد ها باعث شد، که رهنما مخاطب سخنان ویدیو را خودش بداند.

فیلم‌ شناسی بهاره رهنما

سینمایی

سال نام فیلم نقش کارگردان
۱۳۹۷ ایکس‌ لارج   محسن توکلی
پاستاریونی کتایون خنجری (کتی) سهیل موفق
اژدر خاتون رضا سبحانی
۱۳۹۶ آینه بغل لابی وُمن منوچهر هادی
آقای سانسور پارمیدا علی جبارزاده
۱۳۹۵ دیو و دلبر   وحید نیک خواه آزاد
۱۳۹۵ هشتگ روژین/کبری رحیم بهبودی‌ فر
خوب، بد، جلف راننده بد پیمان قاسم‌ خانی
۱۳۹۴ آس و پاس عمه توران آرش معیریان
۱۳۹۳ ۳۶۰ درجه مرمر سام قریبیان
۱۳۹۲ طبقه هساث همسر محتشم کمال تبریزی
۱۳۹۱ آشنایی با لیلا   عادل یراقی
۱۳۹۰ بچگیتو فراموش نکن مادر جلال فاطمی
خنده در باران پرستار داریوش فرهنگ
۱۳۹۰ یک فراری از بگبو   هاتف علیمردانی
۱۳۸۹ ورود زنده‌ها ممنوع زیور جواد مزد آبادی
جرم فروغ مسعود کیمیایی
زنان ونوسی، مردان مریخی سیمین کاظم راست‌ گفتار
زن‌ها شگفت انگیزند ناهید مهرداد فرید
هر چی خدا بخواد پروانه نوید میهن‌ دوست
ورود آقایان ممنوع یاسمن آقاسی (دبیر ادبیات) رامبد جوان
۱۳۸۸ عروسک فرشته ابراهیم وحید زاده
بعد از ظهر سگی سگی سارا مصطفی کیایی
پوپک و مش ماشاالله زهره فرزاد مؤتمن
سن پطرزبورگ رعنا بهروز افخمی
۱۳۸۸ بی ستاره ستاره بهمن گودرزی
۱۳۸۷ چارچنگولی ملوسک سعید سهیلی
ده رقمی فیروزه همایون اسعدیان
شیرین زن تماشاگر عباس کیارستمی
۱۳۸۶ توفیق اجباری بیتا محمدحسین لطیفی
دایره زنگی شعله کجوری پریسا بخت‌ آور
۱۳۸۳ شبانه   امید بنکدار / کیوان علی محمدی
ماجراهای اینترنتی (چای نت) معلم حسین قناعت
۱۳۸۱ گاوخونی نینا بهروز افخمی
۱۳۸۰ نان و عشق و موتور ۱۰۰۰ باران ابوالحسن داوودی
۱۳۷۹ بچه‌ های بد پرستار علیرضا داوودنژاد
۱۳۸۷ بادام‌ های تلخ ترگل کاظم معصومی
۱۳۷۴ عاشقانه غزال علیرضا داوود نژاد
غزال لیلا مجتبی راعی
۱۳۷۱ افعی دختر مالک محمدرضا اعلامی

مجموعه تلویزیونی

 • سرگذشت (١٣٩٨)
 • شش قهرمان و نصفی (۱۳۹٨) در نقش ژینوس
 • بچه مهندس ٢ (١٣٩٧)
 • بچه مهندس ١ (۱۳۹۷)
 • همسایه‌ها (۱۳۹۵)
 • کشیک قلب (۱۳۹۵)
 • غیرعلنی (۱۳۹۴)
 • خوب بد زشت (۱۳۹۳) در نقش بهاره
 • پژمان (۱۳۹۲) در نقش پریسا خواهر پژمان
 • خداحافظ بچه (۱۳۹۱)
 • چک برگشتی (۱۳۹١)
 • گاو صندوق (۱۳۸۸)
 • مأمور بدرقه (۱۳۸۷)
 • مرد هزار چهره (۱۳۸۶)
 • کتاب‌ فروشی هدهد (۱۳۸۵ بازیگر میهمان)
 • زیر زمین (۱۳۸۵)
 • من یک مستأجرم (۱۳۸۲)
 • پرونده‌ های مجهول (۱۳۸۰)
 • داستان یک شهر ۲ (۱۳۷۹)
 • روشنتر از خاموشی (۱۳۷۸)
 • بازگشت به خانه (۱۳۷۵)

تله‌ فیلم

 • بازی به کارگردانی سروش صحت

شبکه نمایش خانگی

 • شام ایرانی (۱۳۹۰) به کارگردانی بیژن بیرنگ
 • ساخت ایران (۱۳۹۰)
 • شرف خانواده فاضل (۱۳۹۲)
 • گیسو (۱۳۹۹)

فیلم‌ نامه

 • شب های برره (یکی از نویسندگان)
 • باغ مظفر (یکی از نویسندگان)
 • شمس العماره (یکی از نویسندگان)

تئاتر

 • ۱۳۹۸ - راه پله (به کارگردانی و نویسندگی سپیده میرحسینی)
 • ۱۳۹۸ - ماربازی (به کارگردانی صحرا فتحی و سعید دشتی)
 • ۱۳۹۷ - شاه لیر (کارگردان مسعود دلخواه)
 • ۱۳۹۷ - بیوهٔ نویسنده فقید (کارگردان مقداد اسلامی)
 • ۱۳۹۷ - فصل فراموشی (نویسنده و کارگردان)
 • ۱۳۹۷ - تابستان فراموشی (نویسنده و کارگردان)
 • ۱۳۹۷ - بلافیگورا (کارگردان سعید دشتی)
 • ۱۳۹۶ - اپراتور نسل چهارم (کارگردان باقر سروش)
 • ۱۳۹۶ - خورشیدهای همیشه (بازیگر، کارگردان و یکی از نویسندگان به همراه امیرعلی رادی، زهرا اسماعیل‌ زاده)
 • ۱۳۹۶ - آرامش زن زیبایی است که شوهر دارد (نویسنده و بازیگر) - کارگردان: امیرحسین اسانی
 • ۱۳۹۶ - دیگری (کارگردان و بازیگر)
 • ۱۳۹۶ - سونات پاییزی - کارگردان: جلال تهرانی
 • ۱۳۹۵ - حرفه‌ای - کارگردان: رضا کیانیان
 • ۱۳۹۵ - زنانی که به بزها خیره شده‌ اند - کارگردان: ایوب آقاخانی
 • ۱۳۹۵ - دوباره اون آهنگ رو بزن سم - کارگردان: داوود بنی اردلان
 • ۱۳۹۴ - عامدانه، عاشقانه، قاتلانه - نویسنده و کارگردان: ساناز بیان
 • ۱۳۹۴ - انگار در چشم‌های تو اسب می‌دود - نویسنده: سهراب حسینی- کارگردان: طاها ذاکر
 • ۱۳۹۳ - تو دهنتُ می‌بندی یا من؟ (نویسنده و بازیگر) - کارگردان: داوود بنی اردلان
 • ۱۳۹۳ - نمایش اسپانیایی - کارگردان: شیوا اردویی
 • ۱۳۹۳ - آرسنیک و تور کهنه - کارگردان: حسین پارسایی
 • ۱۳۹۳ - دورهمی زنان شکسپیر (بازیگر، نویسنده و کارگردان)
 • ۱۳۹۳ - با من بستنی می‌ خوری؟ (بازیگر و کارگردان)
 • ۱۳۹۲ - بادی که تو را برد‚ مرا خشک کرد - کارگردان: علی نرگس نژاد
 • ۱۳۹۲ - پسران آفتاب - کارگردان: سیامک صفری
 • ۱۳۹۱ - غبار - کارگردان: بهاره رهنما
 • ۱۳۹۱ - چشم‌ هایی که مال توست - کارگردان: نسیم ادبی
 • ۱۳۹۱ - این تابستان فراموشت کردم - کارگردان: بهاره رهنما
 • ۱۳۹۱ - خیال‌ های جاده جاجرود - تهران - کارگردان: غزاله معتمد
 • ۱۳۹۱ - گروتسکی بر تبارشناسی دروغ و تنهایی - کارگردان: سجاد افشاریان
 • ۱۳۹۰ - تراس - کارگردان: محمدرضا خاکی
 • ۱۳۹۰ - فیل - کارگردان: بهناز نازی
 • ۱۳۹۰ - می‌خواهم با میوسوو ملاقات کنم - کارگردان: محمود عزیزی
 • ۱۳۸۸ - هاملت با سالاد فصل - کارگردان: هادی مرزبان
 • ۱۳۸۷ - خدای کشتار - کارگردان: علیرضا کوشک جلالی
 • ۱۳۸۴ - پنجره‌ ها - کارگردان: فرهاد آییش
 • ۱۳۷۹ - تله تئاتر پیش از آشنایی
 • ۱۳۷۵ - تله تئاتر «ای نسیم باران»

کارگردانی بهاره رهنما

 • مستند صدام کن مامان
 • فیلم سینمایی عطرهای خالی، 1400

کتاب های بهاره رهنما

 1. پای به جاده زدن ، 13٩٦
 2. زن باران،  1394
 3. مالیخولیای محبوب من، 1392
 4. ماه هفت شب، 1389
 5. چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس،  1397